Administrator IT
  • Sroda Wielkopolska
Środa Wielkopolska, Sroda Wielkopolska, Greater Poland Voivodeship, Polska
Decora S.A.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Linux
  • Windows Server
  • VMware
  • Bash
  • MySQL
  • PostgreSQL

Mile widziane

  • AWS
  • Microsoft Azure

System operacyjny

  • Windows
  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie koncepcji realizacji nowych przedsięwzięć informatycznych w obszarze infrastruktury IT i systemów Linux, analiza i wdrażanie nowych rozwiązań
  • Monitoring i wykrywanie zagrożeń: Umiejętność monitorowania systemów IT w celu wczesnego wykrywania i reagowania na potencjalne zagrożenia, takie jak ataki hakerskie, malware, phishing czy próby włamań
  • Projektowanie środowisk i usług wysokiej dostępności – przede wszystkim z obszaru serwerów aplikacyjnych, www, baz danych oraz infrastruktury IT
  • Administrowanie systemami opartymi o RHEL/Centos/Ubuntu
  • Administrowanie środowiskiem wirtualnym opartym o platformę VMware vSphere
  • Opiekę techniczną nad platformą sprzętową serwerów x86 (serwery rackowe, kasetowe) oraz urządzeń pamięci masowej (macierze dyskowe, biblioteki taśmowe)
  • Aktualizacje i strojenie systemów
  • Reagowanie na problemy związane z systemami
  • Obsługę zadań związanych z bieżącym utrzymaniem systemów informatycznych
  • Wsparcie techniczne i sprzętowe dla pracowników firmy
  • Inwentaryzacja oraz utrzymanie sprzętu komputerowego oraz urządzeń mobilnych
  • Tworzenie dokumentacji oraz bazy wiedzy dla wspieranych procesów

Nasze wymagania

  • 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows Server i Linux
  • Wiedza i umiejętność reagowania na incydenty bezpieczeństwa, w tym planowanie, analizowanie, raportowanie i zarządzanie zdarzeniami
  • Zrozumienie i umiejętność wdrażania polityk ochrony danych, w tym strategii kopii zapasowych, szyfrowania danych, zarządzania uprawnieniami dostępu i zapobiegania utracie danych
  • Umiejętność przeprowadzania analizy ryzyka, audytów bezpieczeństwa IT i oceny zagrożeń w celu identyfikacji słabych punktów i zaleceń dotyczących poprawy
  • Doświadczenie w administracji środowiskiem VMware vSphere
  • Znajomość MS Exchange 2016/2019
  • Znajomość modelu TCP/IP
  • Doświadczenie z zakresu usług: Apache, Tomcat, MySQL, Postgres
  • Znajomość firewall/UTM Cisco/HPE/Fortigate
  • Wiedza z zakresu oprogramowania veeam/xopero
  • Znajomość języków skryptowe: np. Bash/Shell/
  • Umiejętność efektywnego rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Umiejętność zarządzania czasem i priorytetami,
  • Samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT
  • Certyfikat CCNA lub pokrewne
  • Znajomość rozwiązań relacyjnych baz danych (MSSql, MySQL, PostgreSQL)
  • Znajomość publicznych rozwiązań chmurowych (AWS, Azure, Google)
  • Znajomość zagadnień utrzymywania rozwiązań infrastruktury środowiskowej Data Center (klimatyzacja, UPS, monitoring, SKD, okablowanie fizyczne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne

Decora S.A.

Decora S.A. - WE ARE THE FLOOR EXPERTS!

Jesteśmy europejskim liderem w produkcji i wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań podłogowych. W naszej ofercie znajdują się panele winylowe FULL RIGID, wyprodukowane w oparciu o autorską technologię rdzenia mineralnego HD MINERAL CORE. Decora S.A. to także Europejski Lider w produkcji akcesoriów podłogowych. Jako jedyna firma w Europie możemy zaoferować kompletny system akcesoriów podłogowych (podkład-listwa-profil) z własnej produkcji. Wśród podkładów, jako jedna z dwóch firm na świecie, produkujemy najbardziej zaawansowane technologicznie poliuretanowo podkłady podłogowe (PUM)

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696