Pracownik produkcyjny
  • Środa Wielkopolska
Środa Wielkopolska, Środa Wielkopolska, wielkopolskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
23. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prostych prac przy produkcji wyrobów
  • dbałość o utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • dbałość o wysoką jakość wytwarzanych produktów

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe lub średnie
  • dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej (3 zmiany)
  • odpowiedzialność, sumienność i uczciwość
  • umiejętność pracy w zespole
  • siła fizyczna i dobry stan zdrowia

Oferujemy:

  • umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • atrakcyjne wynagrodzenie, które co roku podnosimy
  • dodatkową premię roczną
  • stabilne zatrudnienie w firmie, w której średni staż pracy wynosi 10 lat
  • zniżki na firmowe produkty
  • Benefity: Karta multisport, dofinansowanie do wypoczynku, bonusy świąteczne, owocowe środy, prywatna opieka medyczna, premia za polecenie pracownika

 Gi Group jest jedną z największych agencji pracy i doradztwa personalnego na świecie. Firma zapewnia kompleksowe usługi w zakresie rekrutacji pracowników wszystkich szczebli, stałego i czasowego zatrudnienia oraz outsourcingu. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

  • Praca Środa Wielkopolska
  • Pracownik biurowy Środa Wielkopolska
  • Pracownik fizyczny Środa Wielkopolska
  • Pracownik produkcji Środa Wielkopolska
  • Środa Wielkopolska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228