Administrator Bezpieczeństwa Informacji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Seris Konsalnet Holding S.A.
25. 5. 2024

Opis stanowiska:

  • nadzór nad procesami przetwarzania danych osobowych w organizacji,
  • monitorowanie i wdrażanie polityk oraz procedur związanych z ochroną danych osobowych,
  • odpowiedzialność za wszelkie działania podmiotu nadzorowanego,
  • przeprowadzanie kontroli zgodności z Ustawą o ochronie danych osobowych,
  • dbanie o poprawność i aktualizację dokumentacji (polityki bezpieczeństwa, instrukcji zarządzania systemami informatycznymi służącymi do przetwarzania danych osobowych),
  • kontrola stanu wydanych upoważnień oraz ewidencja ich,
  • prowadzenie rejestru upoważnień do przetwarzania danych osobowych, rejestrów czynności, upoważnień, zgód, naruszeń
  • prowadzenie okresowych audytów stanu bezpieczeństwa i sporządzanie raportów wraz z zaleceniami zmian,
  • nadzór nad działem IT w realizacji obowiązków związanych z zabezpieczeniem danych w systemach informatycznych,

  • prowadzenie szkoleń wstępnych i okresowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z prawem lub bezpieczeństwem informacji).
  • 3 letnie doświadczenie w pracy w obszarze ochrony danych osobowych.
  • Znajomość przepisów dotyczących ochrony danych osobowych, w szczególności RODO.
  • Umiejętność analizy ryzyka oraz zarządzania incydentami.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Praktyczne doświadczenie w opracowywaniu procedur i instrukcji.
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Umowę o prace lub B2B
  • Prace w modelu hybrydowym
  • Narzędzia niezbędne do pracy: telefon i laptop
  • Dofinansowanie do opieki zdrowotnej w Lux Med. Pakiet podstawowy jest całkowicie opłacany przez pracodawcę, wyższe pakiety są dofinansowane
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na preferencyjnych (wynegocjowanych dla Seris) warunkach w Generali
  • Dostęp do bezpłatnych kursów i szkoleń dostępnych na firmowej platformie pracowniczej na EduSeris
  • indywidualne konto pracownika na platformie Nais, gdzie można pobierać informacje o odprowadzonych składkach i podatkach (tzw paski), składać wnioski online, oraz pobierać zeznanie roczne pit-11
  • Wsparcie z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Dofinansowanie do karty Multisport (miesięczna cena karty zaczyna się od 39zł)

  • Praca Warszawa
  • Broker informacji Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080