Administrator baz danych Oracle i Aplikacji
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
DahliaMatic
19. 3. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Oracle EBS
  • Oracle OAS
  • Oracle Weblogic
  • Linux
  • UNIX
  • OLVM
  • OCI

System operacyjny

  • Linux

O projekcie

Od 20 lat oferujemy Klientom rozwiązania z rodziny Oracle, świadcząc usługi konsultingowo-wdrożeniowe. W swoim portfolio mamy realizację projektów dla dużych i średnich przedsiębiorstw publicznych oraz prywatnych, w kraju i za granicą.

Pracowaliśmy z organizacjami z branż:

produkcyjnej

bankowej

ubezpieczeniowej

przemysłowej

FMCG

Obecnie nasz zespół Oracle liczy 49 osób: programistów/tek, analityków/czek, specjalistek PMO oraz kierowników/czek projektu. Lubimy pracować wspólnie, z biura ale bez problemu dogadujemy się również zdalnie

Twój zakres obowiązków

  • Administracja i instalacja aplikacji m.in. OeBS R11, OeBS R12, Oracle OAS, Oracle Weblogic
  • Administracja i instalacja baz danych Oracle
  • Administracja i instalacja serwerów Linux, Unix
  • Administracja farmami OLVM
  • Administracja chmurą OCI

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lat doświadczenia pracy z oprogramowaniem Oracle
  • Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – warunek konieczny
  • Znajomość relacyjnych baz danych Oracle – warunek konieczny
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux, UNIX – warunek konieczny
  • Znajomość języka zapytań SQL na poziomie zaawansowanym – warunek konieczny
  • Absolwenci kierunków informatycznych (lub pokrewnych)
  • Podstawowa znajomość innych języków programowania (Java, Python, Bash etc.)
  • Komunikatywność i chęć pracy w zespole
  • Chęć rozwijania swoich umiejętności
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B1

Mile widziane

  • Znajomość aplikacji OeBS R11, R12, OHS, Oracle OAS, Oracle Weblogic z poziomu administratora

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy
  • mentoring
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Program onboardingowy. Realizujemy wprowadzenie krok po kroku, podczas którego wzajemnie się poznamy.
  • Twój Buddy. Dedykowany Opiekun będzie Cię wspierał w pierwszych miesiącach pracy; rozwieje wszelkie wątpliwości oraz wprowadzi w nasz świat.
  • Przestrzeń i niezależność. Cały czas budujemy nasz zespół, dlatego możesz liczyć na dużą swobodę w działaniu i naszą otwartość na nowe pomysły.
  • Stabilność. Nie jesteśmy świeżakami. Od ponad 20 lat budujemy nasz zespół i kompetencje na rynku. Spotkasz u nas osoby, które działają z nami od samego początku i planują działać jeszcze przez długie lata.
  • Realny wpływ na budowanie wizerunku marki. Cały czas się zmieniamy i szukamy nowych ścieżek rozwoju.
  • Firmowy must have: karta Multisport, opieka zdrowotna LuxMed, ubezpieczenie na życie PZU.
  • Eventy integracyjne: zagraniczne wyjazdy, regularne imprezy, wydarzenia sportowe i wiele, wiele innych (in events we trust).
  • Darmowe przekąski w biurze - w naszej lodówce znajdziesz m.in. świeży sok, smoothie oraz drugie śniadanie w postaci jogurtu.
  • Świetną lokalizację biura w Warszawie - dojedziesz do nas SKM, WKD, autobusem. Posiadamy również miejsca parkingowe dla pracowników.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • program rekomendacji pracowników

DahliaMatic

Jesteśmy jedną z największych polskich firm świadczących usługi w zakresie rozwiązań IT w regionie CEE oraz częścią Grupy Kapitałowej Asseco Poland. Specjalizujemy się we wdrożeniach, utrzymaniach i rozwojach wiodących na świecie systemów ERP dedykowanych dla dużych i średnich przedsiębiorstw (Oracle E-Business Suite, SAP S/4HANA, Microsoft Dynamics 365, Softlab ERP).

20 letnia współpraca z Klientami pozwoliła nam poznać wszystkie możliwe wyzwania stające na ścieżce projektowej i znaleźć sposoby pozwalające skutecznie się z nimi zmierzyć. Nie odpuszczamy. Niejednokrotnie realizowaliśmy kompleksowe projekty trwające latami. Nie gramy na czas. Gramy na jakość i realizację oczekiwań naszych klientów, które pozwalają im na dalszą ekspansję w swojej branży.

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Specjalista ds. ochrony danych Warszawa
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293