Active Marketing Chef
  • Opole
Opole, Opole, Opole Voivodeship, Polska
Unox Polska
7. 5. 2024

Miejsce pracy: Opole

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Osiąganie regionalnych celów sprzedażowych poprzez przygotowywanie

i respektowanie planów działania oraz zachęcanie do finalizowania umów sprzedaży.

Planowanie i organizowanie wydarzeń promocyjnych, w tym organizowanie przez i wraz z partnerami UNOX, jako hurtowników i sprzedawców sprzętu hotelowego:

- ICE - Individual Cooking Experience

- Demo u Dealera

- Top.Training - szkolenie i wsparcie dla klientów końcowych

Planowanie i organizowanie szkoleń dla dealerów, hurtowników lub innych partnerów UNOX, którzy zapewniają wsparcie techniczne w celu przeszkolenia ich w działaniach posprzedażowych (instalacja, konserwacja, podstawowe działanie produktów UNOX itp.).

W razie potrzeby organizowanie wsparcia technicznego.

Rozwijanie przypisanego terytorium, szukając nowych możliwości sprzedaży.

Utrzymywanie i rozwijanie dobrych relacji między UNOX i jego partnerami.

Planowanie i organizowanie ICE - Individual Cooking Experience w kuchni użytkownika końcowego z użyciem jego składników i z wykorzystaniem technologii UNOX Combi.

Wykorzystywanie i wypełnianie systemu CRM wykonanymi czynnościami i planowanie działań następnych.

Udział w różnych regionalnych i krajowych targach.

Organizacja i wykonywanie pokazów dla dużych grup.

Wspieranie naszych klientów zarówno detalicznych jak i użytkowników końcowych.

Rozwijanie świadomości marki UNOX.

Nasze wymagania

Wymagania:

Doświadczenie w gastronomii, najlepiej na stanowisku szefa kuchni.

Doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość języka angielskiego będą stanowiły dodatkowy atut.

Umiejętność rozwiązywania problemów, praca zespołowa, dyspozycyjność.

Umiejętność samodzielnego planowania własnej pracy w oparciu o wyznaczone cele z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Zrozumienie demografii przypisanego terytorium- Active Marketing Chef spędzi 80-85% czasu w wyznaczonym terytorium.

Prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

Oferujemy:

Wstępne szkolenie.

Perspektywy długoterminowe i możliwość rozwoju osobistego i zawodowego.

Możliwość wejścia do międzynarodowej firmy.

Możliwość pokazania osobistych możliwości i umiejętności oraz perspektywy zbudowania udanej kariery, lokalnie lub za granicą.

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Firma UNOX - Międzynarodowy Lider w produkcji i sprzedaży Pieców do Gastronomii i Piekarnictwa, który posiada swoje oddziały w 46 krajach na całym świecie, poszukuje kandydatów na stanowisko pracy AMC - Active Marketing Chef w Polsce.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez UNOX POLSKA sp. z o.o. z siedzibą w: Goplańska 6 A, 02-954 Warszawa (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: artur.przybylak@unox.com.

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Chief marketing officer Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293