Opiekunka do Pana w Norymbergii
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Curaform 24
19. 3. 2024

Poszukujemy Pani do pracy w opiece ze znajomością języka niemieckiego. OPIS PODOPIECZNEGO: Pan 82l, 174cm, 63kg. Pan jest osobą leżącą, po upadku, osłabiony pobytem w szpitalu, pomaga w transferach, pan jest osobą sprawną umysłowo, w toalecie potrzebuje kompletnej pomocy w toalecie, ma inkontynencję moczu – zmiana pampersów, w higienie ciała również potrzebuje kompletnej pomocy, potrzebuje wsparcia w spożywaniu pokarmów i płynów, wcześniej był osobą spokojną i rozmowną, ze względu na chorobę pan stał się niespokojny. Interesuje się rolnictwem,
Mieszka z żoną, który nie wymaga opieki,
Małżeństwo mieszka w domu jednorodzinnym 130m2, 9 pokoi, wieś, 20 min. do sklepów, 20 min. do komunikacji miejskiej.
DLA OPIEKUKI: internet, telewizja, flatrate, pokój na piętrze z balkoniem i osobną łazienką
OBOWIĄZKI: pomoc w higienie ciała, zmiana pampersów, pomoc w higienie intymnej, pomoc przy ubieraniu i rozbieraniu, podawanie pokarmów i płynów, wożenie pana na wózku inwalidzkim, zakupy, gotowanie i inne prace domowe wykonywane są przez żonę,
OPIEKUNKA: Pani, z średnim doświadczeniem, niepaląca
LOKALIZACJA: Norymberga
Naszym Opiekunkom oferujemy :
- sprawdzone oferty
-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy
-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności
- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia
-opłacanie składek do Niemiec
-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech
-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec
Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106,-107 ; 530 074 204
mail: @

  • Praca Opole
  • Opiekunka Opole
  • Pracownicy uczelni w Polsce Opole
  • Doradca podatkowy w Polsce Opole
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864