134 - OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ - JEDLIŃSK
  • Jedlińsk
Jedlińsk, Ogrodowa 45, 26-660 Jedlińsk, powiat: radomski, woj: mazowieckie
UNITED PETFOOD RADOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 5. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Zadania:
obsługa wybranego odcinka linii produkcyjnej w tym maszyn i urządzeń
kontrola procesu produkcyjnego i jakości produktu
przestrzeganie zasad BHP i przepisów obowiązujących w Zakładzie

Inne wymagania
[Umiejętność 2 : mięsnej; mile widziane wykształcenie średnie techniczne; dyspozycyjności; umiejętności współpracy w zespole; odpowiedzialności i chęci do pracy.
[Umiejętność 1 : doświadczenia w pracy na stanowisku operatora linii produkcyjnej w zakładzie produkcyjnym; mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w branży
[Inne : Oferujemy:
stałą umowę o pracę po pozytywnym okresie próbnym
pracę na pełen etat w dużej, dynamicznie rozwijającej się Firmie
przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
terminowe comiesięczne wypłaty wynagrodzeń
wdrożenie do pracy przez doświadczonych pracowników
bezpłatne kursy i egzaminy w celu nabycia kwalifikacji z zakresu SEP, jeśli są niezbędne na stanowisku pracy
bezpłatne posiłki

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze branżowe

  • Praca Jedlińsk
  • Operator Jedlińsk
  • Operator maszyn Jedlińsk
  • Jedlińsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458