129 - MŁODSZY KUPIEC OPAKOWAŃ
  • Radom
Radom, ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie
ROJO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
11. 5. 2024
od 4 242 PLN (Wynagrodzenie brutto)

wyszukiwanie nowych źródeł dostaw oraz zarządzanie istniejącą bazą dostawców
prowadzenie negocjacji handlowych z uwzględnieniem cen usług lub produktów oraz warunków dostawy
optymalizacja kosztów zakupów
monitorowanie rynku oraz uczestnictwo w targach branżowych
przygotowywanie raportów i analiz
zarządzanie podległą kategorią produktów
analiza i odpowiedzialność za realizację wyznaczonych wskaźników i celów Firmy
ścisła współpraca z Działem Kontrolingu, Handlu i Magazynem

Inne wymagania
Oczekujemy
doświadczenia w zakupach; zdolności interpersonalnych – komunikatywności i umiejętności pracy w zespole; zaangażowania, rzetelności i organizacja pracy własnej
biegłej obsługi pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem programu MS Excel oraz Outlook; mile widziane co najmniej roczne doświadczenie
Oferujemy:
• wdrożenie w obowiązki
• pracę od poniedziałku do piątku (8:00-16:00)
• terminową wypłatę wynagrodzeń, do 10 dnia następnego miesiąca
• codzienne obiady na stołówce zakładowej, kawa, herbata
• niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy; komputer, tel. służbowy
• szkolenia merytoryczne
• przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
• możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego

Rodzaj zatrudnienia
Nie dotyczy

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie zawodowe

  • Praca Radom
  • Kupiec Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458