Zostań ustawiaczem maszyn- absolwenci szkół technicznych
  • Żary, Żagań
lubuskie, Żary, Żagań, Lubuskie, Polska
AAS RECRUITMENT sp. z o.o.
18. 5. 2024

W Żarach przeszkolimy Cię i zyskasz stabilną współpracę. Oferta kierowana do osób z wykształceniem technicznym i smykałką do pracy z narzędziami/maszynami.

Szczegóły tel. 725 256 951

Opis stanowiska:

  • ustawianie maszyn- produkcja elementów elektroniki
  • prace produkcyjne

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • wykształcenie mechanik/elektronik/mechatronik
  • mile widziane doświadczenie w pracy z maszynami/narzędziami/rys.techn

Oferujemy:

  • Przejrzyste zasady współpracy - w formie umowy zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Wynagrodzenie w oparciu o stawkę godzinową 31 zł brutto
  • Praca 2- zmianowa, docelowo 3 zmiany

  • Praca lubuskie
  • Operator maszyn Ośno Lubuskie
  • Operator maszyn lubuskie
  • lubuskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509