Zostań Specjalistą ds. sprzedaży / praca dla studentów w CCIG Group Sp. z o.o.
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, podkarpackie, Polska
CCIG Group Sp. z o.o.
1. 8. 2024
Nie podano

Unique People Sp. z o.o., wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje pracy tymczasowej, o nr. 15946, dla swojego Klienta CCIG Group, do biura w Rzeszowie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży telefonicznej

Twoje zadania:

  • sprzedaż produktów/usług poprzez kontakt telefoniczny ze stałymi Klientami firmy energetycznej,

  • rekomendowanie najlepszych ofert oraz informowanie o aktualnych promocjach, rabatach,

  • budowanie trwałych relacji ze stałymi Klientami,

  • poznanie i obsługa wewnętrznych systemów,

Nasze Oczekiwania:

  • wysoka kultura osobista,

  • komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

  • mile widziane doświadczenie w pracy z Klientem lub sprzedaży, ale nie jest ono konieczne,

  • umiejętność obsługi komputera,

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od początku sierpnia,

  • dyspozycyjność na minimum 120 godzin w miesiącu,

  • chęć dłuższej współpracy.

Oferujemy:

  • stałe wynagrodzenie godzinowe 28,10zł brutto,

  • atrakcyjne premie w każdym miesiącu,

  • stałą opiekę Managera,

  • profesjonalny pakiet wdrożeniowy - jeśli nie masz doświadczenia wszystkiego Cię nauczymy,

  • pracę w małym kilkuosobowym zespole młodych ambitnych ludzi,

  • darmowa kawa, woda, owoce dla wszystkich i wiele innych...

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta nie zwlekaj! Wyślij swoje CV już dzisiaj, a my skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania :)

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Rzeszów
  • Pracownicy uczelni w Polsce Rzeszów
  • Doradca podatkowy w Polsce Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544