Zootechnik Ferma Krów
  • Lwówek
Lwówek, Lwówek, Greater Poland Voivodeship, Polska
Wielkopolski Indyk spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
2. 9. 2024

Miejsce pracy: Lwówek

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie nadzoru zootechnicznego nad stadem bydła mlecznego i produkcją mleka
  • współpraca z lekarzem weterynarii
  • organizowanie pracy podległym pracownikom
  • sporządzanie raportów oraz prowadzenie dokumentacji hodowlanej bydła

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe zootechniczne lub średnie branżowe
  • znajomość problematyki z zakresu hodowli bydła mlecznego
  • otwartość na zmiany oraz pracę w dynamicznym otoczeniu
  • zainteresowanie dalszym rozwojem
  • doświadczenie nie jest wymagane.
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Jesteśmy gospodarstwem rolnym zajmującym się uprawą roślin rolniczych: pszenica, rzepak, buraki i kukurydza. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy eksperta w dziedzinie agronomii.

Prosimy o dołączenie w CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb bieżącej i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.” Administratorem danych jest Wielkopolski Indyk Sp. z o.o. z siedzibą w Bolesławcu 12a, 62-050 Mosina. Dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacyjnym (tj. w związku z obecną i przyszłymi). Każdemu kandydatowi przysługuje prawo wglądu do jego danych osobowych i możliwość ich poprawiania, a podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do tego by można je było przetwarzać w ww. celu.

  • Praca Lwówek
  • Lwówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544