Zootechnik Ferma Krów
  • Lwówek
Lwówek, Lwówek, wielkopolskie, Polska
Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie nadzoru zootechnicznego nad stadem bydła mlecznego i produkcją mleka
  • współpraca z lekarzem weterynarii
  • organizowanie pracy podległym pracownikom
  • sporządzanie raportów oraz prowadzenie dokumentacji hodowlanej bydła

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe zootechniczne lub średnie branżowe
  • znajomość problematyki z zakresu hodowli bydła mlecznego
  • otwartość na zmiany oraz pracę w dynamicznym otoczeniu
  • zainteresowanie dalszym rozwojem
  • doświadczenie nie jest wymagane.
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć do jej wyrobienia.

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w stabilnej firmie z tradycjami
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Praca Lwówek
  • Lwówek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 326
    19 941