ZMYWACZ NACZYŃ (PRAGA POŁUDNIE) K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, Francuska 12, 03-906 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
NOWEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
20. 4. 2024
od 5 500 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- zmywanie naczyń i sprzętów kuchennych,
- rozkładanie naczyń i sprzętów kuchennych na wyznaczone miejsca,
- dbanie o dobry stan urządzeń zmywających i porządek na zapleczu,
- segregacja i wyrzucanie śmieci,
- przestrzeganie standardów dotyczących czystości kuchni

Inne wymagania
Praca w godzinach: zgodnie z grafikiem - w systemie 2 dni pracy/2 dni wolne.
Wymagania: wykształcenie gimnazjalne, co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego, samodzielność, obowiązkowość, dobra znajomość języka polskiego.
Obowiązki:
[Zgłoszenia: e-mail: m.byczot@nowel.com.pl

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
dwie zmiany

Jezyki
polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
gimnazjalne

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030