Złota Rączka
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
JOBS.PL
11. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków
Poszukujemy osoby wszechstronnej, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko Złotej Rączki / All Roundera w dziale produkcji samochodów i przyczep kempingowych. Będziesz odpowiedzialny za wykonywanie zadań produkcyjnych, włączając w to wycinanie okien i drzwi, montaż podzespołów, obsługę maszyn, kontrolę jakości oraz rozwiązywanie problemów związanych z produkcją.
Nasze wymagania:
Doświadczenie zawodowe jako Monter/ Ślusarz/ Posadzkarz lub Mechanik
Prawo jazdy kat. B i własny samochód
Mile widziana znajomość języka niemieckiego
To oferujemy:
Wynagrodzenie od 17,00 - 18,00 € brutto + 20 € netto diety za każdy produktywnie przepracowany dzień
20 € netto diety na nocleg za każdy produktywnie przepracowany dzień
Zatrudnienie na postawie kontraktu niemieckiego
Możliwość przyjazdu do Polski na weekendy
Ubezpieczenie dla pracownika
Możliwość pracy w nadgodzinach
Zapraszamy do kontaktu:
pod numerem: +48 451 048 587
przez WhatsApp: +48 451 048 587
oraz przez e-mail: @

  • Praca Warszawa
  • Złota rączka Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370