Zlecone prace ślusarskie
  • Radomsko
zlecone prace ślusarskie
Radomsko, Radomsko, dolnośląskie, Polska
Hrappka.pl
8. 9. 2024

#1258961

Pracownik produkcji - ocynkownia

????Miejsce pracy: Radomsko

Zakres Obowiązków:

Proste prace pomocnicze na produkcji w ocynkowni

Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych na trawersach

Obróbka i kontrola jakości komponentów po ocynkowaniu

Oferujemy:

zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

atrakcyjne wynagrodzenie

pracę w systemie zmianowym

możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

????+48 788 040 382 (Telegram, Viber, WhatsApp)

Production worker - galvanizing plant

????Place of work: Radomsko

Responsibilities: Simple auxiliary work in production in a galvanizing

plant Hanging/removing metal elements on traverses Processing

and quality control of components after galvanizing

We offer: employment in a stable company with an established

market position attractive salary work in shifts opportunity to improve

professional qualifications.

Zatrudniamy osoby z doświadczeniem lub bez

  • Praca Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045