Zlecimy prace elektryczne na terenie Rzeszowa
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Marek
8. 3. 2024

Zlecimy prace elektryczne na terenie Rzeszowa w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych. Oferta dotyczy osób prowadzących działalność gospodarczą
lub dla osób prywatnych.
Zakres obowiązków:
- Wykonywanie instalacji elektrycznych (montaż, wymiana)
-Wykonanie pomiarów i testów instalacji elektrycznych w celu sprawdzenia ich poprawności
i bezpieczeństwa
Wymagania:
- Doświadczenie w pracy jako elektryk instalator
- Uprawnienia SEP
- Znajomość przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych
- Umiejętność czytania i interpretacji schematów elektrycznych oraz wykonywania instalacji elektrycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami
- Terminowość i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań
Oferujemy:
- Atrakcyjne i stabilne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania w pracę i posiadanych umiejętności
Więcej informacji pod numerem telefonu: 698677423

  • Praca Rzeszów
  • Pracownik na wysokościach Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315