Zlecenie Toruń
  • Toruń
Toruń, Toruń, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Poszukujemy pracowników do jednodniowego jak i kilkunastodniowego zlecenia przy rozładunku towaru oraz jego umieszczeniu we właściwym miejscu jak i prac porządkowych.

Nie szukasz pracy na cały miesiąc a chcesz jedynie dorobić do swojego budżetu?

Jesteś dyspozycyjny_a w godzinach 8-16 przez cały tydzień lub tylko jeden dzień?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Oczekujemy

  • Doświadczenie w pracy fizycznej będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest konieczne
  • Sprawności fizycznej oraz gotowości do pracy w dynamicznym środowisku
  • Dokładności i sumienności w wykonywanych zadaniach
  • Zdolności do pracy w zespole oraz komunikatywności
  • Chęci oraz dyspozycyjności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stawkę 33-34 zł/h
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • Herbatę oraz kawę bez limitu
  • Pracę w przyjaznym zespole
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia

Zadania

  • Rozładunek towaru z dostaw (kartony do 9kg max)
  • Umieszczanie towaru we właściwym miejscu na magazynie/ sklepie
  • Zachowanie czystości i porządku na miejscu pracy
  • Wykonywanie innych prostych czynności, takich jak: dopinanie zawieszek itd.

  • Praca Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293