Zlecenie do samotnej Pani Sinji (42 lat) na południu Niemiec, 90522
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Pani Sinja (172 cm, 48 kg) ma 42 lata, mieszka w domu jednorodzinnym na terenach wiejskich.

Pacjentka posiada Pflegegrad 3, cierpi na stwardnienie rozsiane, porusza się na wózku inwalidzkim oraz przy pomocy rollatora. Jest cicha, spokojna, wycofana, może bywać smutna. Jej ulubionym zajęciem jest czytanie oraz słuchanie radia. Pani Sinja jest wegetarianką. Noce są przespane, z toalety pacjentka korzysta o własnych siłach.

Do zadań opiekunki należy prowadzenie gospodarstwa domowego, obecność przy wizytach lekarskich.

Rodzina mieszka w pobliżu i jest odpowiedzialna za kąpiel oraz zakupy. W domu są 3 koty.

Dla opiekunki przeznaczony jest pokój z dostępem do internetu.

Wymagania

Opiekunka

  • dobra/komunikatywna znajomość języka niemieckiego (2/3) lub dobra znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy wymagane! (automatyczna skrzynia biegów)
  • można palić na zewnątrz

Prezentacja firmy

W odpowiedzi na coraz bardziej rosnące zapotrzebowanie osób starszych w ...

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja: 05/06/2024 Wymiar etatu: Pełny etat Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony Liczba wakatów: 1
Min. doświadczenie: Bez doświadczenia Min. wykształcenie: Bez wykształcenia Branża / kategoria: Praca Opieka nad osobami starszymi

=" c-btn c-btn--primary c-btn--large application-button js-application-btn application-button-internal c-btn--red" >Aplikuj

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik na wysokościach Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851