Zgrzewacz - okuwacz plandek
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Hansa-Tex
3. 9. 2024

Jesteśmy producentem plandek oraz wyrobów technicznych z wieloletnim doświadczeniem o ugruntowanej pozycji na rynku.
Najwięksi producenci naczep, firmy transportowe i logistyczne darzą nas dużym zaufaniem za wysoką jakość materiałów i standard wykonywanych produktów.
Obecnie do naszego Zakładu Produkcyjnego w Częstochowie poszukujemy pracowników na stanowisko:
1. Pracownik produkcyjny: * ZGRZEWACZ-OKUWACZ PLANDEK
Obowiązki:
• zgrzewanie, okuwanie planek
• kontrola jakości wykonywanych wyrobów
• organizacja własnego stanowiska pracy
• stosowanie się do procedur i instrukcji technologicznych obowiązujących w firmie
Wymagania:
• otwartość na zdobycie nowego zawodu/ naukę zawodu
• odpowiedzialność
• dobra organizacja pracy
• motywacja do pracy
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• cykl szkoleń wprowadzających do objęcia stanowiska
• przyjazne warunki pracy z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
Osoby zainteresowane mogą zgłaszać się osobiście w celu przeprowadzenie spotkania rekrutacyjnego w siedzibie firmy: ul. Wały Dwernickiego 121, wejście pracownicze A – 2 piętro, Dział Kadr i Płac.

  • Praca Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291