• Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Zgłoś się do naszej bazy pracowników produkcji oraz magazynu na Śląsku. W każdym miesiącu zatrudniamy setki pracowników w różnych miejscowościach województwa śląskiego, u wielu pracodawców, w różnych branż.

Masz doświadczenie na produkcji/na magazynie? Świetnie! Nie masz? Mamy również stanowiska niewymagające doświadczenia.

Wypełniając formularz trafisz do naszej bazy. W ciągu 2 dni roboczych skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i uzupełnimy Twoje zgłoszenie. Następnie informacje o Tobie będą dostępne dla wszystkich naszych konsultantów, zatrudniających pracowników produkcji/magazynu na terenie województwa Śląskiego.

Oczekujemy

Oferujemy

  • szybkie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z Randstad

Zadania

  • Praca Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392