Zbrojarz / Zbrojarz prowadzący
  • Francja
Francja, 0, Francja
Lambda S.A.
20. 4. 2024

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji i Niemczech.Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych. Realizujemy duże i ciekawe kontrakty np. tunele, mosty, stacje metra czy oczyszczalnie. Znane na świecie projekty, które tworzyliśmy to m.in: tunel pod skocznią w Innsbrucku, elektrownia atomowa w Olkiluoto, stacje metra w Helsinkach i Sztokholmie, Centrum badawcze CERN w Genewie, linia szybkich kolei TGV we Francja oraz tunele pod Alpami francuskimi.
Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu prac zbrojarskich,
  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego oraz kręcenia długimi cęgami.

To oferujemy

  • Organizujemy i opłacamy całość wyjazdu,
  • Wynajmujemy dla Ciebie mieszkanie/dom w wysokim standardzie (przestronne pokoje , Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),
  • Dowozimy codziennie z mieszkania na budowę,
  • Dostajesz narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Podpisujemy umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS oraz ubezpieczenie zdrowotne za granicą (EKUZ),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę (do 13 EURO na rękę wykwalifikowany zbrojarz/do 15 EURO na rękę zbrojarz prowadzący),
  • Jeśli potrzebujesz wcześniej wypłatę otrzymasz od nas zaliczkę.

  • Praca Francja
  • Praca za granicą
  • Zbrojarz Francja

  • 113 581
    19 190