Zbrojarz/Cieśla/Pracownik mostowy - delegacje, wolny weekend
  • Włocławek
Włocławek, Włocławek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Firma
25. 5. 2024

Firma budowlana zajmująca się budową mostów i tuneli zatrudni na stanowisko:
Zbrojarz/Cieśla/Pracownik mostowy
Miejsce pracy: k. Pułtuska – obwodnica miasta
Stawka: akordowa lub RBH – w zależności od doświadczenia
Zadania: Wykonywanie prac związanych z budową oraz renowacją obiektów mostowych.
Wymagania: Doświadczenie w pracy jako zbrojarz/cieśla/pracownik mostowy, Umiejętność wiązania cęgami, Dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacji.
Gwarantujemy: Umowę o pracę od zaraz, Darmowe zakwaterowanie, Bezpłatny dojazd z okolic Włocławka lub zwrot kosztów paliwa, Możliwość pracy na roboczogodziny lub akord.
W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie CV na adres e-mail. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „MOSTY” – oddzwonię!
Klauzula RODO
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BERKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach

  • Praca Włocławek
  • Wolny zawód Włocławek
  • Zbrojarz Włocławek
  • Cieśla Włocławek
  • Pracownik ochrony Włocławek
  • Pracownik produkcji Włocławek
  • Pracownik socjalny Włocławek
  • Pracownik fizyczny Włocławek
  • Pracownik biurowy Włocławek
  • Pracownik kolei Włocławek
  • Pracownik umysłowy Włocławek
  • Włocławek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064