Zbrojarz / BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA!
  • Domatków
, Domatków, Województwo podkarpackie, Polska
Roko Sp.z.o.o
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Prace zbrojarskie.

WYMAGANIA:
  • Mile widziani pracownicy z doświadczeniem budowlanym,
  • Jesteśmy otwarci również na pracowników bez doświadczenia - ale z chęcią do pracy i nauki!!!

OFERUJEMY:

• Legalne zatrudnienie w Niemczech w ramach oddelegowania przez firmę polską,

• Pełne ubezpieczenie w Polsce, składki do ZUS,

• Terminową wypłatę wynagrodzenia,

• Bezpłatne zakwaterowanie,

• Bezpłatny przejazd do Niemiec i zjazd z kontraktu,

• Bezpłatny przejazd z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy,

• Bezpłatna odzież BHP i narzędzia pracy,

• Zwrot podatku z Niemiec,

• Kasa urlopowa ULAK 400 – 500 euro miesięcznie (nie dotyczy nadzoru),

• Niewymagany język niemiecki (nie dotyczy nadzoru),

• Szybka rekrutacja,

• Pomoc pracownikom i wsparcie niemieckojęzyczne w formalnościach urzędowych: uzyskanie numeru podatkowego, zameldowanie, nieoczekiwane zdarzenia w Niemczech (choroba, wypadek).

Kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8 – 16

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

110 929
20 567