Zbrojarz, Betoniarz,Pomocnik, Niemcy
  • Poznań
Warszawa, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Bezpośrednio pracodawca
3. 8. 2024

Firma Pekabex, działająca od prawie 50 lat na rynku, będąca liderem budownictwa modułowego w Polsce, poszukuje do pracy pracowników:
Zbrojarz - Betoniarz – Pomocnik, praca Niemcy - zakłady prefabrykacji.
Lokalizacja: Niemcy – (Marktzeuln – okolice Hallstadt), Padeborn i Rohrnbach (Dolna Bawaria)
Stawka: 11.50 - 13 EUR netto/H – pomocnik 13 EUR netto/H – fachowiec 14 EUR netto/H – samodzielny fachowiec
UWAGA!! Umowę możemy podpisać w 4 miejscach: Poznań, Bielsko-Biała, Gdańsk i Mszczonów.
Zakres obowiązków:
 Przygotowywanie, montaż i demontaż szalunków,
 Prace związane z produkcją elementów prefabrykowanych,
 Zalewanie form betonem,
 Montowanie zbrojeń w formach.
Ogólne wymagania:
 Doświadczenie w pracach betoniarskich,
 Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
 Umiejętność czytania rysunku technicznego,
 Mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe, suwnicy.
Co możemy dać:
 Polską umowę o pracę na cały etat z oddelegowaniem,
 Zakwaterowanie - nic nie płacisz za wynajem, dostęp do kuchni, pokoje 2-3 osobowe, jest polska telewizja,
 Narzędzia i odzież,
 Zwrot za urlop Sok-Bau 14% (nawet około 3500 € rocznie),
 Pełną opiekę medyczna w Niemczech,
 Dodatki na święta,
 Raz w miesiącu zjazd do Polski na koszt firmy.
Siedziba firmy – Poznań. Zatrudnienie bezpośrednio w firmie (bez pośredników).
Chcesz z nami pracować? Napisz na WhatsApp, SMS lub zadzwoń (tylko do 16, potem nikt nie odbiera). Proszę o kontakt TYLKO osoby zdecydowane i z doświadczeniem.
Więcej szczegółów i ustalenia dnia spotkania pod numerem telefonu
502 267 530 lub 533 026 236 (WhatsApp 502 267 530 / sms ”Niemcy prefabrykacja”)

  • Praca Warszawa
  • Betoniarz Warszawa
  • Zbrojarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567