Zbrojarz / Betoniarz
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Mosty Łódź S.A.
10. 4. 2024

Firma budowlana specjalizująca się w generalnym wykonawstwie obiektów infrastrukturalnych oraz użyteczności publicznej poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • prace zbrojarskie na terenie bazy w Łodzi przy produkcji belek,
  • przygotowywanie stali zbrojeniowej do montażu,
  • montaż zbrojenia.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • zdolność do pracy na wysokości,
  • umiejętność pracy w grupie, organizowanie pracy podległym pracownikom,
  • dyscyplina i dobra organizacja czasu pracy,
  • znajomość przepisów BHP,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na prefabrykacji.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny ZUS )
  • możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz
  • możliwość rozwoju zawodowego (kierujemy na kursy podnoszące kwalifikacje)
  • pakiet świadczeń socjalnych

  • Praca Łódź
  • Betoniarz Łódź
  • Zbrojarz Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782