Zbrojarz. Belgia, od zaraz, bez języka
  • Domatków
, Domatków, Podkarpackie, Polska
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jedna z największych firm budowlanych w Polsce, firma ERBUD, zatrudni do swojego zespołu: Zbrojarzy.

Obecnie praca w Belgii, Antwerpia i okolice.

Mamy polską umowę z oddelegowaniem.

Praca stabilna i legalna, bez pośredników i agencji. Warto do nas dołączyć.

Inwestycja: budowa fabryki chemicznej.

Damy ci:

Umowę na cały etat, darmowe zakwaterowanie (mieszkania 2-3 osobowe), Bezpłatny przyjazd i zjazd z kontraktu– lub w przypadku transportu własnego zwracamy do 65 euro za przejazd w każdą stronę, niezbędne narzędzia i odzież.

Pracę zaczynamy od 7, pracujemy do piątku, weekendy są wolne.

Zjazdy do Polski na wszystkie święta, dłuższe weekendy oraz w okresie wakacyjnym na 2 lub 3 tygodnie.

Stawki na start: od 18,79 euro brutto/h i do ustalenia z kierownikiem według doświadczenia i umiejętności. Stawka podlega negocjacji.

WYMAGANIA:

Niestety, ale mamy kilka wymóg:

Musisz mieć doświadczenie, samodzielnie powinieneś wiązać zbrojenia, ubezpieczenie zdrowotne, VCA (basic).

WAŻNE: W razie braku VCA firma pomaga w jego wyrobieniu, prowadzi jednodniowe szkolenie za granicą, opłaca go oraz ponosi koszty dojazdu. Szkolenie jest prowadzone w Holandii (wszelkie koszty ponosi firma, kto nie zda egzaminu za pierwszym razem, egzamin poprawkowy musi opłacić sam).

OFERUJEMY:

Masz pytania? – dzwoń, pisz SMS + WhatsApp

Taka oferta może się nie powtórzyć!

502 267 530 / 533 026 236 lub pisz sms/ WhatsApp „zbrojarz Belgia”

Biuro czynne do 16.

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

106 427
20 544