ZBROJARZ
  • Mielec
ZBROJARZ
Mielec, Żeromskiego 28, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Przedsiębiorstwo Budowlane "IMBUD" Jerzy i Jarosław Gajdosz Sp. J.
6. 8. 2024
od 4 300 do 4 800 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
* tworzenie elementów żelbetowych
* montaż szalunków
* wykonywanie zbrojenia oraz układanie go w szalunkach i formach
* ręczna lub maszynowa obróbka betonu
* zabezpieczanie budowli żelbetowych
* pilnowanie przeprowadzonych prac zbrojarskich
* obsługa maszyn zbrojarskich
* w razie potrzeby pomoc przy innych pracach ogólnobudowlanych

Inne wymagania
Wymagania:
* doświadczenie w zawodzie jako zbrojarz
* umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
* chęci do pracy
* samodzielność i odpowiedzialność
* zaangażowanie, dokładność i rzetelność
* bardzo dobra organizacja pracy własnej

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
brak lub niepełne podstawowe

  • Praca Mielec
  • Zbrojarz Mielec
  • Mielec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544