Zbrojarz
  • Zakopane
Zbrojarz
Zakopane, Zakopane, małopolskie, Polska
Lambda S.A.
26. 8. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Jesteśmy polską firmą działającą na rynku budowlanym od 31 lat. Zrealizowaliśmy ponad 3000 projektów w 11 krajach. Aktualnie realizujemy projekty w Szwecji, Francji, Niemczech i Polsce.

Wykonujemy przedsięwzięcia w zakresie robót żelbetowych, wykończeniowych oraz izolacyjnych. Realizujemy duże i ciekawe kontrakty np. tunele, mosty, stacje metra czy oczyszczalnie. Znane na świecie projekty, które tworzyliśmy to m.in: tunel pod skocznią w Innsbrucku, elektrownia atomowa w Olkiluoto, stacje metra w Helsinkach i Sztokholmie, Centrum badawcze CERN w Genewie, linia szybkich kolei TGV we Francja oraz tunele pod Alpami francuskimi.

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie prac zbrojarskich i umiejętność kręcenia długimi cęgami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w prowadzeniu prac zbrojarskich,
  • Umiejętność czytania rysunku zbrojarskiego oraz kręcenia długimi cęgami.

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku zbrojarza prowadzącego.

To oferujemy

  • Stawkę 34-37 zł netto/h (37 zł - prowadzący),
  • Bezpłatne zakwaterowanie: mieszkanie/dom w wysokim standardzie (pokoje dwuosobowe, Internet wifi, dostęp do kuchni z pełnym wyposażeniem, minimum jedna łazienka, pralka, środki czystości, tv),
  • Codzienny transport na budowę i z powrotem,
  • Narzędzia do pracy, ubrania robocze i sprzęt BHP wysokiej jakości,
  • Polską umowę o pracę z pełnymi świadczeniami ZUS,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - im większym fachowcem jesteś, tym wyższą masz stawkę.
  • Możliwość otrzymania zaliczki w pierwszym miesiącu pracy.

  • Praca Zakopane
  • Zbrojarz Zakopane
  • Zakopane - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567