Zbrojarz
  • Lublin
zbrojarz
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 4. 2024

posiadasz doświadczenie na produkcji i chciałbyś zdobyć doświadczenie również przy obsłudze maszyn? zależy Ci na pracy na dwie zmiany, bez nocek?

świetnie się składa! poszukujemy obecnie zbrojarza do jednej z firm na terenie Lublina!

Oczekujemy

  • umiejętności szybkiego liczenia
  • odpowiedzialności
  • samodzielności w wykonywanej pracy
  • mile widziane doświadczenie przy obsłudze maszyn
  • chęci do pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową (w pełni oskładkowana, płatne L4, 2 dni urlopu wypoczynkowego co 30 dni),
  • wynagrodzenie zasadnicze 4242 zł brutto- do negocjacji w zależności od Twoich umiejętności!,
  • premie uznaniowe,
  • praca od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (6-14,14-22)- brak nocek!
  • posiłki pracownicze od listopada do marca,
  • benefity:karta sportowa, opieka medyczna.

Zadania

  • podstawowa obsługa maszyny do wycinania drutu: wycinka drutu, kontrola wycięcia i minimalizowanie odpadu
  • kontrola maszyny
  • drobne naprawy i konserwacje
  • załadunek prętów do maszyny
  • dźwiganie do 10 kg

  • Praca Lublin
  • Zbrojarz Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030