Zbrojarz (wynagrodzenie podstawowe + co miesięczna premia)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Klient JOBS.PL
20. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Warszawa, Ursus

Zadania:

  • Przygotowywanie zbrojenia / głównie obiekty mieszkalne /
  • Wykonywanie elementów żelbetowych i betonowych
  • Montowanie szkieletów zbrojeniowych

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku zbrojarz
  • Sprawne posługiwanie się cęgami
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości powyżej 3 m
  • Dokładność i umiejętność sprawnej organizacji pracy

Oferujemy:

  • Stawka od 33 - 35 zł netto na godzinę, dla Zbrojarzy, którzy potrafią czytać rysunki techniczne  ( od poniedziałku do soboty, 8/10 godzin )
  • Stawka od 31 zł netto na godzinę ( od poniedziałku do soboty, 8/10 godzin )
  • Premia 300 zł netto ( wypłacana co miesiąc, za przepracowanie pełnego miesiąca )
  • Możliwość zaliczek
  • Umowę o pracę na czas nieokreślony (po przepracowaniu okresu próbnego 1 miesiąca )
  • Stałą pracę
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Warszawa
  • Zbrojarz Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448