Zbrojarz – Betoniarz – Cieśla (bez j. niemieckiego)
  • Zgorzelec
Zgorzelec, Zgorzelec, dolnośląskie, Polska
Thomag Industrieservice GmbH
1. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Opis

Thomag Indrustrieservice GmbH jest niemiecką firmą aktywną na rynku od 2008 roku. Naszą specjalizacją jest zarządzanie zasobami ludzkimi w zakresie pozyskiwania wykwalifikowanej kadry pracowniczej z Polski oraz Niemiec dla naszych klientów.

Współpracujemy z ponad 250 betoniarniami na obszarze całych Niemiec, dzięki temu oferujemy wyjątkowe możliwości zatrudnienia dla naszych pracowników, w dziedzinie produkcji konstrukcji prefabrykowanych.

Jeśli chcesz być częścią naszego zespołu, wyślij nam swoje CV na adres: info at thomag.de .

Dołącz do nas i razem zbudujmy przyszłość!

Obowiązki:

•praca przy produkcji prefabrykatów betonowych różnego rodzaju: ściany, schody, balkony, słupy itd.

•prace ciesielskie przy szalunkach drewnianych, przycinanie, odmierzanie, dopasowywanie elementów szalunkowych

•umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania:

•doświadczenie zawodowe w pracach przy wylewniu betonów lub podobnzch pracach

•mile widziane wykształcenie zawodowe.

•Prawo jazdy kat. B. - Dojazdy do pracy

•Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

•Brak nałogów (alkohol, narkotyki).

•Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole.

Mile widziane:

•znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego

•auto – dojazd do pracy

Oferujemy:

•pracę przy dużych projektach (różne lokalizacje na terenie całych Niemiec)

•umowa niemiecka, czas próbny 6 miesięcy a potem na czas nieokreślony

•atrakcyjne wynagrodzenie 15-17 € brutto - w zależności od doświadczenia

•nieopodatkowaną dietę na zakwaterowanie 20 € dziennie

•nieopodatkowaną dietę 20€ do 28 € dziennie

•pomoc w znalezieniu zakwaterowania

•pomoc w pozyskaniu niemieckiego Kindergeld (250€ na dziecko)

•pomoc w uzyskaniu ubezpieczenia zdrowotnego

•opiekę polskojęzycznego koordynatora od początku do końca zatrudnienia

•zwrot za odzież roboczą do 80 € rocznie po przepracowaniu 3 miesięcy.

•prowizję za polecenie pracownika do 300 € za osobę

•premie świąteczne , urlopowe oraz uznaniowe

•możliwość wypłacenia zaliczki do 200€ po przepracowanym pełnym ty

  • Praca Zgorzelec
  • Cieśla Zgorzelec
  • Zbrojarz Zgorzelec
  • Zgorzelec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567