Zbieranie i pakowanie owoców - praca na sezon - elastyczne godziny
  • Uniejów
Uniejów, Uniejów, łódzkie, Polska
JAGA Recruitment Sp. z o.o.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

JAGA Recruitment Sp. z o.o. - {{offer.position}

Lokalizacja
Uniejów
Pracodawca
Dodano
10.06.2024
Numer referencyjny
22498_42593

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia na czas trwania sezony (czerwiec - wrzesień);
  • wynagrodzenie uzależnione od wydajności pracy, z możliwością zarobku od 5000 zł netto.Firma codziennie informuje pracowników o wysokości ich dziennego zarobku;
  • pracę 5-7 dni w tygodniu, od 8 do 12 godzin dziennie. Pracownicy mogą sami zdecydować, ile dni i godzin chcą pracować. Zazwyczaj praca rozpoczyna się o godzinie 5 rano. W czasie upałów pracownicy mają przerwę i wracają do pracy po godzinie 15, aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo;
  • możliwość zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy na czas trwania sezonu;
  • możesz wybrać kiedy chcesz mieć dzień wolny;
  • wynagrodzenie na życzenie- dostęp do pensji bez konieczności czekania do dnia wypłaty.

Takie będą Twoje obowiązki:

  • zbieranie jagód i owoców w nowoczesnych szklarniach, które są wyposażone w udogodnienia poprawiające warunki pracy;
  • weryfikacja jakości zbieranych owoców;
  • pakowanie do pudelek;
  • drobne czynności porządkowe;
  • inne zadania zlecone przełożonym.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy;
  • gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych;
  • dyspozycyjność do pracy w określonym okresie sezonowym (od końca czerwca do końca września).
  • sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 600521429!

Lub wyślij swoją aplikację, a my z tobą skontaktujemy się!

JAGA Recruitment Sp. z o.o. (podmiot wpisany do rejestru agencji zatrudnienia Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego nr 7363) zatrudni osoby do firmy, która od pokoleń zajmuje się uprawą i sprzedażą jagód oraz owoców dla klientów detalicznych na stanowisko:

zbierać i pakować owoców i jagód.

Miejsce pracy: Góra Bałdrzychowska niedaleko miasta Łódź.

  • Praca Uniejów
  • Uniejów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696