Zbieracz zamówień (lekkie opakowania z sałatkami) - do €15,82 brutto/h
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Carriere Contracting International Recruitment Polska Sp. z o. o.
3. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Opis stanowiska: Pracując w tej firmie będziesz odpowiedzialny/a za zbieranie zamówień dla klientów. Do Twoich głównych zadań będzie należeć skanowanie odpowiednich produktów, pakowanie ich oraz wysyłanie do Zamawiających. Jeżeli szukasz stałej i pewnej pracy w Holandii ta oferta będzie dla Ciebie idealna!

Lokalizacja: Maasdijk, Holandia

WYMAGANIA:

Dyspozycyjność do wyjazdu na min. 6 miesięcy z możliwością płatnego urlopu

Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

  • Gwarantowane wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym – stawka od €13,27 brutto/h

    Dodatek urlopowy – €1,44 brutto/h (wypłacany po zakończeniu pracy)

    Dodatek wakacyjny – €1,11 brutto/h

    W sumie z dodatkami możesz zarobić nawet €15,82 eur/h brutto

  • Holenderskie ubezpieczenie
  • Dodatek dla kierowcy
  • Możliwość zakwaterowania i transportu do pracy
  • Opieka polskiego koordynatora
  • Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851