ZBIERACZ / PAKOWACZ
  • Niebylec
Niebylec, Niebylec, Podkarpackie, Polska
MIHAS
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć, szukamy właśnie Ciebie!
Czy zaczynasz przygodę z pracą czy masz już 20 letni staż pracy, jeżeli tylko
będziesz chciał / chciała poradzisz sobie bez względu czy masz 20 lat czy 50 lat
stanowisko : ZBIERACZ / PAKOWACZ
Jeżeli nas nie znasz, to zachęcamy do poznania naszego zespołu i firmy. Nasz ze-spół składa się z młodej i starszej kadry.
Tutaj nas trochę poznasz:
CASE.PL https://case.pl/O-nas-cterms-pol-19.html
UPOMINKI.PL https://upominki.pl/O-nas-cterms-pol-19.html
Miejsce pracy: JAWORNIK 55 / Niebylec 1B mamy dwa oddziały
Liczba miejsc: 1
Zakres obowiązków:
• zbieranie towaru i zamówień (pakowane są etui na telefony oraz inne lekkie akce-soria GSM, medale, upominki) - zapewniamy szkolenie każdy sobie poradzi
• weryfikacja i pakowanie towaru do paczek
• rozkładanie i układanie towaru
• dbałość o porządek
Wymagania:
• zaangażowanie
• dokładność
• energiczność
Oferujemy:
• Umowa o prace lub dla studentów umowę zlecenie (atrakcyjne wynagrodzenie dla studentów 28,10 zł / h ) a od stycznia 30,50 zł / h
• Niezbędne narzędzia do pracy
• Szkolenie z zakresu obowiązków
• 8-godzinny / 5-dniowy tydzień pracy od 8.00 do 16.00 lub od 7.00 do 15.00 pracujemy poniedziałek – sobota dla studentów weekendy wolne :)
• klimatyzowany i ogrzewany magazyn
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji ZBIERACZ + zgoda na przetwarzanie danych na adres e-mail: @ Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli w CV Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).

  • Praca Niebylec
  • Pakowacz Niebylec
  • Niebylec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521