Zatrudnimy Zbrojarzy oraz cieśli szalunkowych
  • Sopot
Sopot, Sopot, Pomorskie, Polska
CONSTRUCTION ANALYSIS OFFICE Sp. Z.o.o. Sk.
9. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:
Wykonanie prac zleconych/wskazanych przez nadzór budowy zgodnie z dokumentacja techniczna i sztuka budowlana.
Nasze wymagania:
Doświadczenie w pracy jako cieśla lub zbrojarz
Mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych i obsługi niwelatora
Dokładność i sumienność w wykonywaniu zadań
Chęć do pracy i zaangażowanie
Bardzo cenimy: Dyspozycyjność, uczciwość i rzetelność
Proszę o kontakt telefoniczny albo w wiadomości prywatnej, tel. 790 224 667
To oferujemy:
Stabilne warunki współpracy
Stawka zależna od posiadanych kwalifikacji
Różne lokalizacje realizacji ciekawych projektów
Możliwość zakwaterowania blisko pracy
Zapewniamy dojazdy
Samochód i paliwo dla brygadzistów

  • Praca Sopot
  • Zbrojarz Sopot
  • Cieśla Sopot
  • Sopot - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536