Zatrudnimy szwaczki od zaraz ! Dobre warunki finansowe
  • Żary
Żary, Żary, Lubuskie, Polska
Zakład produkcyjny
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Zatrudnimy szwaczki lub szwaczy
Oferujemy:
Umowa zlecenie 23 zł netto/h
Praca 1-zmianowa
Możliwość zakwaterowania , koszt takiego zakwaterowania wynosi 450 zł/ miesiąc.
Przyjazną atmosferę w pracy
Miejsce pracy do wyboru, Żary lub Żagań
Wymagania:
Doświadczenie w szyciu na maszynie
Umiejętność obsługi maszyn do szycia
Zdolność do pracy w zespole
Dokładność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań
Dyspozycyjność do pracy na pełny etat – 8 godzin dziennie
Dobra organizacja pracy
Zakres obowiązków:
Szycie pokrowców, odzieży, poduszek i kołder, pościeli, obicia do mebli, obrusów, serwetek, oraz legowisk dla psów
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Proszę o zamieszczenie w CV klauzuli RODO

  • Praca Żary
  • Żary - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315