Zatrudnimy Sprzątaczkę
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
MBInstal
6. 6. 2024

Do naszego przesympatycznego Teamu szukamy Pracownika na stanowisko:
SPRZĄTACZKA, OSOBA SPRZĄTAJĄCA
Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie na 2 miesiące, po tym czasie umowa o pracę.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Utrzymywanie czystości w przydzielonych do sprzątania pomieszczeniach: socjalnych, biurowych, toaletach, i docelowo od września restauracji oraz sali zabaw.
Monitorowanie stanów magazynowych środków chemicznych i innych materiałów wykorzystywanych na danym stanowisku pracy.
WYMAGANIA :
Staranność, skrupulatność, precyzyjność, dbałość o szczegóły w wykonywanej pracy, samodzielność, uśmiech pozytywne nastawienie do pracy i ludzi oraz dzieci
Gotowość do pracy na dwie zmiany 8-16, 10-18
Mile widziane doświadczenie w zakresie sprzątania powierzchni biurowych.
OFERUJEMY:
zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat, po okresie próbnym
atrakcyjne wynagrodzenie stosowne do oferowanego stanowiska pracy i doświadczenia
przyjazną atmosferę,
współpracę z profesjonalistami.
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki ul. Kościelna 52
Zachęcamy do wysyłania CV. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji uzyskasz pod numerem telefonu: 796 079 779 lub w biurze siedziby spółki.

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080