Zatrudnimy specjalistę ds. Jakości
  • Jastrzębie-Zdrój
Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie-Zdrój, Silesian Voivodeship, Polska
HAGA PLUS Sp z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji systemowej zgodnie z wytycznymi standardu IFS oraz wymaganiami Klienta,
  • Obsługę reklamacji konsumenckich i przeprowadzanie analiz reklamacyjnych,
  • Nadzorowanie obsługi sprzętu kontrolno-pomiarowego oraz walidacja (Oxy Baby, termometry),
  • Przeprowadzanie szkoleń okresowych oraz wstępnych dla pracowników w zakresie GMP, GHP,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych,
  • Reprezentowanie zakładu podczas audytów zewnętrznych i różnego rodzaju kontroli,
  • Tworzenie działań korekcyjnych i korygujących,
  • Uczestnictwo w inspekcjach weterynaryjnych,
  • Wykonywanie wymazów czystościowych, uczestnictwo w poborze powietrza,
  • Współpraca w zakresie wykonywania analiz laboratoryjnych z zewnętrznymi laboratoriami,
  • Efektywna i zgodna współpraca z innymi działami firmy,

WYMAGANIA:

Wymagamy:

  • wykształcenie min. średnie mile widziane wyższe z zakresu technologii żywności i żywienia, zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności,
  • sumienność, dokładność, terminowość, zaangażowanie,
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • doświadczenie w branży spożywczej
  • Znajomość MS OFFICE
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Umiejętność prowadzenia audytów wewnętrznych

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • ciekawą i pewna prace w dynamicznie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
  • możliwość doskonalenia zawodowego poprzez udział w kursach i szkoleniach,
  • dużą samodzielność na zajmowanym stanowisku,
  • przyjazną atmosferę i zespół doświadczonych ludzi,
  • możliwość ubezpieczenia grupowego,
  • bogaty pakiet opieki medycznej,
  • świąteczne bony pracownicze,
  • paczki okolicznościowe dla dzieci pracowników,
  • wyjazdy i imprezy integracyjno-szkoleniowe.

  • Praca Jastrzębie-Zdrój
  • Kontroler jakości Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. Zakupów Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. marketingu Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. ofertowania Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. Zarządzania Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. Eksportu Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. transportu Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. HR Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. turystyki Jastrzębie-Zdrój
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Jastrzębie-Zdrój
  • Jastrzębie-Zdrój - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179