Zatrudnimy ratownika medycznego
  • Ciechocinek
zatrudnimy ratownika medycznego
Ciechocinek, Ciechocinek, Kujawsko-pomorskie, Polska
Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień
4. 5. 2024
Informacje o stanowisku

RATOWNIK MEDYCZNY
Oddział detoksykacyjny oraz terapia stacjonarna i ambulatoryjna.
miejsce pracy: Ciechocinek

- woj. kujawsko-pomorskie

- rekrutacja zdalna

- elastyczne godziny pracy

- część etatu (zlecenie lub samozatrudnienie )

- poziom stanowiska: specjalista
Twój zakres obowiązków:

- zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi pacjenta zgodnie z obowiązującymi
standardami

- opieka nad pacjentami

- prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami
Nasze wymagania:

- doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku pielęgniarki/pielęgniarza

- wykształcenie kierunkowe

- ukończone kursy specjalistyczne i kwalifikacyjne w zakresie pielęgniarstwa (EKG, reanimacja i
resuscytacja krążeniowo- oddechowa) będą dodatkowym atutem

- znajomość programów MS Office ( Word, Excel)
To oferujemy:

- elastyczny grafik pracy

  • Praca Ciechocinek
  • Ciechocinek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 647
    18 732