Zatrudnimy Pracownika Ochrony na obiekcie przemysłowym/ Preferowne osoby z doświadczeniem
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Securitas Polska
28. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem z branży ochrony fizycznej. Pozycję lidera w branży zawdzięczamy pracownikom i innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu bezpieczeństwa.

                   Obecnie  poszukujemy pracowników na stanowisko:

                 Pracownik Ochrony na obiekcie przemysłowym

Miejsce pracy: Białystok

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • ochrona mienia przed kradzieżą i włamaniem,
  • kontrola ruchu osobowego i kołowego,
  • monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu.
Kwalifikacje

Poszukujemy osób:

  • niekaranych,
  • dyspozycyjnych
  • komunikatywnych
  • obsługujących komputer

Mile widziane osoby posiadające:

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • status ucznia/ studenta
  • doświadczenie w ochronie
Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania poprzez:

  • wysłanie CV – przycisk aplikuj,

  • kontakt pod numer telefonu: 6-0-5-9-9-7-0-5-2.

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.

  • Praca Białystok
  • Pracownik ochrony Białystok
  • Pracownik na wysokościach Białystok
  • Konstruktor (osoba) Białystok
  • Łącznik (osoba) Białystok
  • Technik ochrony środowiska Białystok
  • Specjalista ds. ochrony danych Białystok
  • Specjalista ds. ochrony zdrowia Białystok
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Białystok
  • Pracownik socjalny Białystok
  • Pracownik biurowy Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696