Zatrudnimy pracownika - Natrysk pianą PUR tylko z doświadcze
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, Wielkopolskie, Polska
Firma Budowlana Korycki
29. 8. 2024

Firma budowlana z wieloletnim doświadczeniem zatrudni osobę do natrysku piany PUR do drugiej nowopowstałej ekipy.
Opis stanowiska:
- natrysk piany przy użyciu pistoletu - główne zadanie
- zabezpieczenie pomieszczeń przed natryskiem pianą PUR
- montaż i demontaż rusztowania na budowie
Oferujemy:
- wysokie wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania
- pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę
- comiesięczne wynagrodzenie bez opóźnień - możliwość tygodniówek
- dojazd na miejsce budowy samochodem służbowym - domki jednorodzinne.
Wymagania:
- doświadczenie w natrysku piany PUR
- prawo jazdy kat. B
- brak lęku wysokości (praca na rusztowaniach)

  • Praca Kalisz
  • Pracownik ochrony Kalisz
  • Pracownik socjalny Kalisz
  • Pracownik biurowy Kalisz
  • Pracownik biurowy Kalisz Pomorski
  • Pracownik produkcji Kalisz Pomorski
  • Pracownik produkcji Kalisz
  • Pracownik kolei Kalisz
  • Pracownik umysłowy Kalisz
  • Pracownik fizyczny Kalisz
  • Pracownik fizyczny Kalisz Pomorski
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584