Zatrudnimy pracownika - edukator/obsługa kina
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Biuro
23. 9. 2024

Poszukujemy edukatora/ osoby do obsługi kina do naszego zespołu. Praca od początku października.
Zakres obowiązków:
- Wyświetlanie filmów w placówkach edukacyjnych (szkoły lub przedszkola) zgodnie z ustalonym harmonogramem;
- Reprezentowanie firmy poprzez budowanie pozytywnego wizerunku;
- Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami;
- Mobilny charakter pracy (obecnie na terenie Wielkopolski).
Wymagania:
- Odpowiedzialność za powierzone materiały i mienie;
- Samodzielność i umiejętność organizacji własnej pracy;
- Punktualność, wysoka kultura osobista i kreatywność;
- Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód – warunki konieczne;
- Dobra dykcja i komunikatywność;
- Doświadczenie w pracy z dziećmi będzie dodatkowym atutem.
- Mile widziany status ucznia lub studenta.
Oferujemy:
- Umowę o współpracę (B2B) lub zlecenie;
- Pracę od poniedziałku do piątku, (średnio 16–23 dni roboczych w miesiącu) ;
- Elastyczny czas pracy w godzinach 6:00–16:00, z różną liczbą godzin pracy w poszczególnych dniach (od 4 do 8 godzin dziennie, w zależności od harmonogramu);
- Atrakcyjne wynagrodzenie 200 zł netto dniówki - niezależnie od ilości wypracowanych godzin w danym dniu!
Poszukujemy osoby z Poznania lub okolic, z uwagi na mobilny charakter pracy.
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i jesteś gotowy na dynamiczną pracę, zapraszamy do aplikowania!
Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie aplikacji CV przez portal lub kontakt telefoniczny 536959980

  • Praca Poznań
  • Obsługa hotelowa Poznań
  • Obsługa gastronomii Poznań
  • Specjalista ds. obsługi klienta Poznań
  • Pracownik produkcji Poznań
  • Pracownik ochrony Poznań
  • Pracownik socjalny Poznań
  • Pracownik fizyczny Poznań
  • Pracownik biurowy Poznań
  • Pracownik kolei Poznań
  • Pracownik umysłowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836