ZATRUDNIMY PRACOWNIKA DZIAŁU KADR
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, lubuskie, Polska
Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.
29. 9. 2024

Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.zatrudniPRACOWNIKA DZIAŁU KADR

Obowiązki

Wymagania

  • doświadczenia w pracy w Dziale Kadr;
  • praktycznej znajomości przepisów prawa pracy;
  • znajomości programu Płatnik;
  • dbania o prawidłowy obieg dokumentów i komunikację w firmie;
  • przygotowywania analiz oraz zestawień;

Oferujemy

  • pakiet socjalny, PKZP,
  • stabilne zatrudnienie na umowie o pracę,
  • bezpłatne szkolenia z zakresu zmian w przepisach podatkowych i ubezpieczeń społecznych,
  • miłą atmosferę,

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik działu personalnego Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. kadr i płac Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik ochrony Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik socjalny Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik kolei Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik umysłowy Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik fizyczny Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik biurowy Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik administracyjno - biurowy Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291