Zatrudnimy operatora maszyn do produkcji styropianu
  • Żytniów Rzędowy
opolskie, Żytniów Rzędowy, opolskie, Polska
Amitec Agnieszka Misiek
23. 8. 2024

Naszą pasją jest produkcja i tak już od ponad piętnastu lat codziennie zmieniamy naszą rzeczywistość. Zespół Amitec to ludzie. Ludzie to pasja. Ludzie to możliwości. Szacunek i rozwój to nasza codzienność, więc krok za rokiem osiągamy nasze cele.

Obowiązki

  • Obsługa formy
  • Obsługa spieniarki
  • Obsługa kruszarki
  • Obsługa linii do cięcia styropianu
  • Obsługa wózka ręcznego, widłowego, elektrycznego
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Wymagania

  • Umiejętność Liczenia
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność komunikacji z członkami zespołu
  • Raportowanie wykonanych zadań
  • Zaangażowanie
  • Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju
  • Dodatkowe ubezpieczenie grupowe
  • Premie
  • Nagrody okolicznościowe

  • Praca opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Pracownik produkcji opolskie
  • Pracownik produkcji Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544