Zatrudnimy operatora linii stolarki otworowej
  • Strzelno
zatrudnimy operatora linii stolarki otworowej
Strzelno, Strzelno, Kujawsko-pomorskie, Polska
WOOD GLASS TEAM Sp. z o.o.
8. 8. 2024

Firma „WOOD GLASS TEAM” Sp. z o. o. producent stolarki otworowej, zatrudni osoby na stanowisko: operator linii stolarki otworowej.
Miejsce pracy: Strzelno
Zakres obowiązków:
- praca związana z produkcją stolarki budowlanej;
- przestrzeganie procedur jakościowych;
- wypełnianie dokumentacji związanej ze stanowiskiem;
- przestrzeganie przepisów BHP.
Wymagania:
- wykształcenie minimum zawodowe
- samodzielność i dobra organizacja pracy,
- gotowość do pracy w systemie zmianowym;
- doświadczenie w pracy z maszynami/narzędziami stolarskimi – będzie dodatkowym atutem
- umiejętność czytania rysunku technicznego – mile widziane
Oferujemy:
- umowę o pracę,
- przeszkolenie na stanowisku pracy,
- możliwość rozwoju zawodowego, - wynagrodzenie odpowiadające kwalifikacjom

  • Praca Strzelno
  • Operator Strzelno
  • Operator maszyn Strzelno
  • Strzelno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544