Zatrudnimy montera ogumienia samochodów ciężarowych
  • Pyskowice
Pyskowice, Pyskowice, Śląskie, Polska
Agro-V Polska sp.z o.o
12. 10. 2024

Miejsce pracy: Pyskowice k / Gliwic
Oferta jest przeznaczona dla osób z Ukrainy.
Zakres obowiązków:
• montaż i demontaż kół w samochodach ciężarowych i naczepach,
• zmiana ogumienia w samochodach ciężarowych i naczepach,
• obsługa maszyn do zmiany ogumienia
• monitorowanie ciśnienia w kołach samochodowych
• monitorowanie stanu kół i ogumienia w samochodach
Wymagania:
• doświadczenie zawodowe
• punktualność i solidność
• samodzielność, zaangażowanie, dyspozycyjność,
• nie wymagamy uprawnień chociaż mile widziane
Nasza Oferta:
• umowa o pracę lub umowa zlecenia do wyboru przez pracownika,
• wynagrodzenie 7 000,00 zł brutto ,
CV proszę przesłać na adres skrzynki pocztowej @ lub na adres skrzynki OLX z dopiskiem - Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Panfer sp. z o.o, zawartych w CV na potrzeby obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.
CV kandydatów nierozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 6 miesięcy na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Odpowiadamy na wszystkie zgłoszenia.

  • Praca Pyskowice
  • Monter Pyskowice
  • Pyskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251