Zatrudnimy - mechanik maszyn budowlanych
  • Chrzanów
Chrzanów, Chrzanów, Małopolskie, Polska
Berger Bau Polska Sp. z o.o.
19. 7. 2024
Informacje o stanowisku

W celu wzmocnienia naszego zespołu w warsztacie w naszym
Oddziale w Chrzanowie (woj. małopolskie) poszukujemy
kandydatów do pracy na stanowisko: MECHANIK MASZYN BUDOWLANYCH
Miejsce pracy: Chrzanów
Zakres obowiązków:
• Serwisowanie, wykonywanie przeglądów i napraw maszyn
budowlanych na budowach oraz w warsztacie firmowym.
Oczekujemy:
• Wykształcenia technicznego.
• Doświadczenia w pracy w serwisie branży budowlanej lub pokrewnej.
• Dobrej znajomości układów technicznych i hydraulicznych, budowy maszyn.
• Umiejętności czytania schematów technicznych.
• Samodzielności, zaangażowania i dyspozycyjności.
• Mile widziane doświadczenie w serwisie maszyn marek Liebherr,
CAT, Bomag, Vögele, Hamm, Komatsu, Kobelco.
• Prawa jazdy kat. B.3
Oferujemy:
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat.
• Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju
zawodowego.
• Prywatną opiekę medyczną.
• Dofinansowanie do pracowniczych kart sportowych.
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
Czekamy na Twoje podanie (CV) z dopiskiem „Mechanik maszyn
budowlanych” pod niżej podany adres:
BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.
ul. Szczecińska 11
54-517 Wrocław
Tel. +48 71 356 68 33

  • Praca Chrzanów
  • Mechanik Chrzanów
  • Operator maszyn Chrzanów
  • Chrzanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567