Zatrudnimy Kucharza/Kucharkę z Doświadczeniem i Pasją
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Bujlandia
7. 6. 2024

Szukamy Kucharza z Pasją i Doświadczeniem! - Restauracja BUJLANDIA Mińsk Mazowiecki
OTWIERAMY SIĘ OD WRZEŚNIA!!!
Kompletujemy cały nowy zespół !!!
Szef kuchni
Kucharz/kucharka
Kelner/Kelnerka
Marzysz o pracy, gdzie możesz realizować swoją kulinarną pasję i przygotowywać najlepsze dania w mieście?
DOŁĄCZ DO NAS JAKO KUCHARZ I ZOSTAŃ CZĘŚCIĄ NASZEGO ZESPOŁU!
Będziemy miejscem, gdzie miłość do jedzenia łączy się z doskonałą atmosferą i wysoką jakością.
Jeśli kochasz gotować, chcesz się uczyć i rozwijać swoje umiejętności, to idealne miejsce dla Ciebie!
Twoje zadania:
Tworzenie kulinarnych arcydzieł
Przygotowywanie i serwowanie smakowitych posiłków
Reprezentowanie naszej marki
Dbaj o wizerunek restauracji. Utrzymanie porządku
Dbanie o czystość w miejscu pracy, bo czysta kuchnia to podstawa!
Co oferujemy?
Przejrzyste zatrudnienie: Praca na pełny etat na umowę o pracę
Rodzinna atmosfera: Pracuj w miejscu, gdzie panuje ciepła i przyjazna atmosfera
Rozwój zawodowy: Dostęp do szkoleń i kursów, dzięki którym rozwiniesz swoje umiejętności kulinarne
Czego oczekujemy?
Pasja i zaangażowanie: Szukamy osób, które kochają gotować i chcą się rozwijać
Sumienność i dokładność: Twoje dania będą świadectwem Twojej pracy
Dyspozycyjność: Praca w kuchni wymaga elastyczności
Uśmiech i poczucie humoru: Przyjemna atmosfera to podstawa
Kultura osobista: Współpracujemy w zgranym i szanującym się zespole.
Dlaczego warto?
U nas nie tylko będziesz pracował, ale także będziesz mógł realizować swoje kulinarne marzenia w przyjaznym i wspierającym środowisku. Dołącz do nas i rozwijaj się razem z nami!
Wyślij CV @
796 079 779

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Kucharz Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696