Zatrudnimy kosztorysanta robót drogowych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
PW SERVICE
28. 8. 2024

Poszukujemy Kosztorysanta Robót Drogowych do naszego zespołu. Jeśli masz minimum 3-miesięczne doświadczenie w tej roli i chcesz się rozwijać i szukasz pracy w zawodzie, ta oferta jest dla Ciebie!
Zakres obowiązków: -Wycena i kalkulacja robót drogowych zgodnie z obowiązującymi normami. -Przygotowywanie ofert do przetargów publicznych, -Prowadzenie dokumentacji budowlanej oraz tworzenie operatów kolaudacyjnych. -Analiza dokumentacji projektowej i zamawianie materiałów zgodnie z jej wytycznymi. -Korespondencja z inwestorami i kontrahentami dotycząca realizowanych projektów. - Operatywność i wsparcie zespołu w codziennych zadaniach, w tym sporadyczne załatwianie formalności urzędowych. -Wsparcie logistyczne związane z realizacją projektów, np. organizacja materiałów. -Możliwość uczestnictwa w wizytach na budowach oraz wykonywania obmiarów po zdobyciu odpowiedniego doświadczenia.
Wymagania: -Minimum 3-miesięczne doświadczenie na stanowisku kosztorysanta. -Znajomość podstawowych przepisów i norm związanych z robotami drogowymi. - Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej. -Wysoka operatywność i elastyczność w działaniu. -Prawo jazdy kat. B oraz gotowość do okazjonalnych wyjazdów służbowych.
Oferujemy: -Szkolenie na stanowisku pracy prowadzone przez doświadczonego kosztorysanta. -Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę. -Telefon służbowy oraz możliwość korzystania z samochodu służbowego. -Szansę na rozwój zawodowy, w tym późniejszą możliwość samodzielnych wizyt na budowach.
- Nielimitowaną kawkę,

  • Praca Wrocław
  • Kosztorysant Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544