Zatrudnimy Kierownika Działu Obsługi Klienta hafty nadruki
  • Rawa Mazowiecka
Rawa Mazowiecka, Rawa Mazowiecka, Łódzkie, Polska
P&M
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Kierownik Działu Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka
Firma prowadzi sprzedaż odzieży roboczej i reklamowej z haftami i nadrukami
Zadania:
Dbanie o wysoki standard i jakość świadczonych przez zespół usług
Zarządzanie i organizowanie pracy zespołu
Doskonalenie procedur i narzędzi w celu zwiększenia efektywności obsługi klienta.
Wprowadzanie innowacji i nowych usprawnień
Współpraca z pozostałymi działami firmy, w celu zapewnienia wysokiego poziomu obsługi klienta
Dbanie o atmosferę, zaangażowanie, motywację i rozwój zespołu
Raportowanie działań i efektów pracy
Wymagania:
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem obsługi klienta w contact center.
Kompetencje liderskie, w tym umiejętność budowania, motywowania i inspirowania Zespołu
Umiejętność inicjowanie i wdrażanie rozwiązań
Umiejętność analizowania danych i generowania raportów dotyczących efektywności działań
Znajomości standardów obsługi klienta
Wykształcenie wyższe
Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie
Dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
CV proszę wysyłać na e-mail @ @

  • Praca Rawa Mazowiecka
  • Kierownik Rawa Mazowiecka
  • Rawa Mazowiecka - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851